خط مشی سیستم مدیریت یکپارچه

شرکت توليد پوشش لوله ماهشهر واقع در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی، با داشتن متخصصین متعهد و مجرب با استفاده از دانش فنی و تکنولوژی پیشرفته طی چندین سال فعالیت در زمینه تولید انواع پوششهای داخلی و خارجی لوله های فولادی و اتصالات مربوطه در سایزهای مختلف قابل استفاده در پروژه های خطوط لوله انتقال گاز، نفت (Onshore & Offshore)، پتروشیمی، آب (صنعتی و شرب) و فاضلاب توانسته است توجه و رضایت طیف وسیعی از مشتریان را بخود جلب نماید.
ما با استقرار سیستم مدیریت یکپارچه و استانداردهای بین المللی، متعهد به بهبود مستمر و پیشرفت در جهت اهداف تعیین شده هستیم این شرکت علاوه بر مشتریان، خود را در قبال جامعه و محیط پیرامونی که در آن زندگی و کار می کنیم مسئول دانسته و توجه به گستره وسیعی از مسائل شامل بهبود مستمر کیفیت زندگی، استفاده بهینه از منابع طبیعی، بهبود مستمر عملکرد زیست محیطی مانند پیشگیری از آلودگی و ایمنی و بهداشت مانند حفظ سلامت و بهداشت کارکنان در محل کار را رسالت خود می داند و به آن متعهد می باشد. باتوجه به نتایج مطلوب وجود سیستم مديريت یکپارچه، طی سال های اخیر، این شرکت نیز با استقرار این سیستم براساس استانداردهای بين المللی ISO9001:2015 , ISO14001:2015 , ISO 45001:2018 خود را متعهد به برآورده ساختن الزامات قابل اجرای این استانداردها، بهبود مستمر سیستم و همچنین رعایت قوانین، مقررات و سایر الزامات مرتبط نموده و اهداف ذیل را در راستای بقاء، پیشرفت و نیل به سوی شرکتی پیشتاز و مبدع تکنولوژی با تمرکز اساسی بر صنعت جهانی پوشش، تعیین و سرلوحه فعالیت های خود قرار داده است:

1- افزایش رضایت ذینفعان سازمان با شناسایی، ارزیابی و برآورده ساختن انتظارات و الزامات ایشان.
2- توانمندسازی و ارتقاء سطح آگاهی و دانش کارکنان، جذب و حفظ نیروهای کارآمد و متخصص در راستای نیل به سمت سازمان دانش محور.
3- ایجاد محیط کاری سالم و ایمن با تاکید بر پیشگیری و کاهش مستمر مصدومیتها و بیماری های شغلی و حفظ سلامت کارکنان سازمان.
4- پیشگیری و کاهش میزان آلودگیهای محیط زیست با رعایت قوانین و مقررات مربوطه.
5- شناسایی تکنولوژی های جدید، بررسی و استفاده از آنها در راستای بهبود مستمر فرآیندها و فعالیت های مربوطه و آموزش مستمر نفرات در رابطه آن.
6- افزایش سودآوری شرکت از طریق مدیریت بهینه منابع، ارتقاء مستمر بهره وری و توان رقابتی سازمان در بازار با تضمین رضایت مندی مشتریان.
7- ایجاد قابلیت و توانایی ارائه کلیه فرآیندهای مرتبط با خطوط لوله به مشتریان.
8- توسعه فعالیتها از حوزه ملی به منطقه ای و بین المللی با حضور در بازارهای جهانی و ایجاد تعامل و روابط با شرکت های تراز اول دنیا در صنعت پوشش.

کلیه کارکنان شرکت متعهد میگردند که این اهداف را در تمام شئونات کاری خود بکارگرفته و جهت بهبود مستمر آن کوشش نمایند. این خط مشی سالیانه بررسی و در صورت نیاز مورد بازنگری قرار خواهد گرفت.

علی پاشا پورپزشک
مدیر عامل

About | Contact us
Copyright ©2018-2020 MPPC, All Rights Reserved.